ورود کاربر

نام کاربری :
کلمه عبور :
رمز عبور را فراموش کرده ام
پیوندها
شهرداری های کشور
شورای اسلامی شهر امیرکلا
استانداری مازندران
سایر لینک های مرتبط...
نظرسنجی
نظر شما در مورد عملکرد شهرداری چیست؟


کلام نخست
تعداد دفعات بازدید : 3646

تاریخ : ۱۳۹۰/۳/۲۹


 

 

(( به نام یزدان پاک ))

 

کلام نخست

از "شار" 1 دیروز تا شهر امروز، فرسنگها فاصله است . شار دیروز پر بود از کوچه های پیچ در پیچ ، حیاط و باغچه ، بوی کاهگل خیس خورده و هیاهوی کودکانی که به کوچه پس کوچه های شهرشان جان می بخشیدن و اما شهر امروز ....

در میان این آسمان خراشها و بزرگ راهها و آزادراهها که آزادی نمی دهد به انسان امروز ، هرکسی آسایش دارد ولی آرامش نه !!

شهر یک موجود زنده است که از ما متولد می شود ، با مراقبتها و توجهات ما بزرگ می شود و ما می توانیم شاهد رشد و بالیدن آن باشیم . شهری که آرامش داشته باشد ، شهری که کالبدی شایسته باشد برای روح بزرگ انسانی ، شهری که خاطره بیافریند و خود خاطره شود ...

برای داشتن شهری اینچنین هرکس با ید خود را ازآن شهر و شهر را ازآن خود بداند ، که در اینصورت مراقبت و حفظ آن (( وظیفه )) نیست . بلکه (( باید ))ی است اجتناب ناپذیر !

امروز دیگر شهردار نمی تواند به تنهایی شهر را نگاه دارد و یا بسازد . بلکه شهروندان را مهیا می کند برای آنکه از شهر خودشان ، خاستگاه آرزوها و آمالشان و آسایشگاه روح و جسمشان نگاهداری کنند .

 

امروز دیگر هر شهروند یک شهر، یار است . شهر خویش را یاری می دهد . برای زیباتر شدن ، برای مطرح شدن و برای توسعه همه جانبه .

امروز دیگر هر شهروند یک شهردار است که با همت و عزم راسخش شهر را می سازد و نگاه می دارد . امروز فصل جدیدی در کارنامه شهری شهرداری امیرکلا گشوده می شود که در آن هر شهروند امیرکلایی شهر را بخشی از زندگی خویش می بیند و آستین همت را بالا زده و دست در دست شهردار و شورای شهر ( یا علی می گوید ) و به حفظ شهر خویش کمک می کند .

از همین امروز با طلوع آفتاب زیبای تابستانی سلامی دوباره می کنیم به شهر خویش ، به زمینش ، هوایش ، درختانش ، خیابانهایش ، کوی و برزن و محله هایش و تمام فعالیتهایی که در آن شکل می گیرد ، فکر می کنیم و احترام می گذاریم چراکه حیات ما بسته به حیات آنست .

ما را یاری کنید تا با شما شهروندان عزیز ، برای شما ، شهری زیباتر بسازیم .

از این به بعد هر هفته منتظر پیامها و مطالب شهروندی ما باشید .

1-  شار : در قدیم به شهر گفته می شد .

نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد