ورود کاربر

نام کاربری :
کلمه عبور :
رمز عبور را فراموش کرده ام
پیوندها
شهرداری های کشور
شورای اسلامی شهر امیرکلا
استانداری مازندران
سایر لینک های مرتبط...
نظرسنجی
نظر شما در مورد عملکرد شهرداری چیست؟

تعداد دفعات بازدید : 155 ماخذ : شهرداری
پیام تبریک مدیرکل دفتر اُمور شهری استانداری به مناسبت روز شهردار


 

بسم الله الرحمن الرحیم

با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مهدی باکری، فرارسیدن 25 اسفند روز شهردار را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی شهرداران و کارکنان پرتلاش شهرداری های مازندران صمیمانه قدردانی می نمایم .

ساختمانها و خیابانها کالبد شهرها را تشکیل می دهند و روابط فرهنگی - اجتماعی میان شهروندان به این کالبد روح و هویت می دهد و آن را زنده نگه می دارد و لازم است که مدیران محترم در برنامه های توسعه ای شهرها، علاوه بر موضوعات کالبدی، به فرهنگ غنی، سنت و خواسته های شهروندان توجه ویژه ای داشته باشند.
مازندران سبد پر گل و سبزه ی خداوندی است که به امانت به ما سپرده شده و وظیفه همه مدیران شهری و شهروندان حراست و صیانت از محیط زیست و توجه به این ودیعه ی ارزشمند الهی است.
اما اکنون و در آستانه ی نوروز موهبتی دیگر به شهروندان مازندران عرضه شده که آن، حضور هموطنان ارجمندمان است که آرامش خود را در کنار ما و در کنار گنجینه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی استان ما یافته اند . بر ماست که ضمن ارج نهادن به این میهمانان گرانقدر و آمادگی کامل برای ایجاد شرایط مطلوب برای آنها، فرصت های سرمایه گذاری برای توسعه پایدار شهر و استان و اشتغال پایدار برای جوانان استان را فراهم آوریم.

اداره کل امور شهری و شوراهای مازندران به عنوان بخش کوچکی از محموعه بزرگ استانداری مازندران و معاونت هماهنگی امور عمرانی، افتخار دارد که به عنوان حامی و ناظم امور شهرداری‌ها، زمینه ی خدمت رسانی بیشتر به شهروندان را فراهم می آورد و می کوشد ضمن ترسیم چشم اندازهای جدیدی در مدیریت شهری ؛ زمینه های لازم برای حرکت به سوی توسعه پایدار را مهیا نماید.
در پایان مجددا روز «شهردار» را به همه ی مدیران شهری بویژه 58 شهردار مازندران و خانواده محترم آنان تبریک گفته و از زحمات شبانه روزی پرسنل پرتلاش شهرداری ها تشکر می نمایم و امیدوارم با همدلی و همت شوراها، شهرداران، مدیران و کارکنان شهرداری ها، فردایی بهتر را برای استان و کشورمان بسازیم.
 

سید محمد محمدی تاکامی
مدیرکل امور شهری و شوراها

 

 
 

نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان دانلود فایل ضمیمه برای دانلود فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید.
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد