تعداد دفعات بازدید : 32 ماخذ : شهرداری
دیدار با فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان بابل به‌ مناسبت دهه بصیرت


 

به مناسبت دهه بصیرت و در آستانه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی صبح روز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه آقایان اشرفی شهردار، مهندس بزرگی نایب‌رئیس و خبازنیا عضو شورای اسلامی در معیت امام جمعه شهر امیرکلا و با همراهی فرماندهان حوزه بسیج با حضور در دفتر فرماندهی سپاه شهرستان بابل با آرمان های رهبر معظم انقلاب و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی تجدید بیعت کردند.
در این دیدار حجت الاسلام باباییان از سپاه و بسیج به عنوان پیشروان و علم‌داران پرچم سبز مکتب حاج قاسم یاد نموده و از زحمات و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تامین امنیت سیاسی، بصیرتی، فرهنگی و دفاعی تشکر و قدردانی کردند.
سرهنگ بابایی فرمانده سپاه ناحیه بابل نیز در این دیدار حضور پرشور مردم در انتخابات را جزو مهم ترین دغدغه های رهبری دانسته و بر تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در جهت افزایش مشارکت آحاد مردم تاکید نمودند.

 همچنین با همراهی فرماندهان کلانتری و پلیس راهور امیرکلا با حضور در دفتر فرمانده انتظامی شهرستان بابل با وی دیدار و گفت‌و نمودند.

 
 
 

نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان دانلود فایل ضمیمه برای دانلود فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید.
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد