تعداد دفعات بازدید : 13 ماخذ : شهرداری
دیدار امام جمعه و مسؤلان شهر امیرکلا با پاسداران سپاه ناحیه بابل و تقدیر از ایشان در پی عملیات غرورآفرین وعده صادق


 

در پی عملیات غرورآفرین وعده صادق، روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ آقایان اشرفی شهردار، جعفریان رئیس، مهندس بزرگی نایب‌رئیس شورا، خانم احدی‌نژاد عضو شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهر امیرکلا در معیت حجت‌الاسلام و المسلمین باباییان امام جمعه این شهر با حضور در سپاه ناحيه بابل ضمن دیدار و گفت‌وگو با فرماندهی و پاسداران، از ایشان قدردانی نمودند.
حجت الاسلام بابائیان در این ديدار با تجلیل از این عملیات افتخارآفرین اظهار داشت: دنیا دیگر جایی برای ستمگران نیست بلکه دنیای مستضعفین و دنیای ایران اسلامی است. موشک های ایران در این عملیات همچون باران بر سر دشمن صهیونیستی فرود آمد و این عملیات از ده شهر ایران برای دشمن تدارک دیده شد.
وی در ادامه افزود: این موشک‌ها انتقام کوچکی از شهدای هسته‌ای و مدافعین حرم بوده است. عملیات وعده صادق به دنیا ثابت کرد با مکتب اسلام میتوان ابرقدرت جهان بود، و ما از زحمات تمامی عزیزان نیروی های مسلح که در این عملیات شرکت داشته‌اند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

 وی در خاتمه گفت: امیدواریم در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی هم بتوان مفسدین اقتصادی و جنایتکاران داخلی را که بر سر راه پیشرفت انقلاب قرار گرفته اند محو و نابود گرداند.

 


نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان دانلود فایل ضمیمه برای دانلود فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید.
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد