تعداد دفعات بازدید : 1245 ماخذ : شهرداری
شرکت فعال شهرداری امیرکلا در دومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری - آبان 90


 

به گزارش روابط عمومی شهرداری امیرکلا ، دومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای کل کشور در سال 90  در محل مصلای تهران هم اکنون در حال برگزاری است . این نمایشگاه که از 21  الی 24 آبان ماه در مکان فوق برگزار می گردد شامل غرفه شرکت ها ، موسسات ، شهرداری ها و ... می باشد که با کیفیت بالا و ارائه دستاوردهای مختص به خود و نیز با حضور پرشور بازدید کنندگان حال و هوای زیبایی را در مصلای امام خمینی ( ره ) تهران ایجاد کرده است .

در این راستا غرفه شهرداری امیرکلا با حضوری فعال و پر انرژی ( به نقل از روسا و مسئولین کشوری بازدید کننده از نمایشگاه ) و با حضور همیشگی و موفق شهردار محترم جناب آقای حاجی اسماعیلی در چنین نمایشگاههائی به ارائه دستاوردهای خود می پردازد تا به آنجائیکه افراد مختلفی از این غرفه و صنایع دستی جاروبندی آن تاکنون بازدید نموده و حتی این غرفه نظر یک توریست مالزیایی را بخود جلب نموده است . تصاویر غرفه شهرداری امیرکلا را به اتفاق به تماشا می نشینیم :
نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان دانلود فایل ضمیمه برای دانلود فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید.
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد