تعداد دفعات بازدید : 1019 ماخذ : شهرداری
برگزاری جشن عید سعید فطر در پارک شهرداری امیرکلا


به مناسبت عید سعید فطر و به منظور تکریم شهروندان پس از یک ماه عبادت و روزه داری ، شهرداری و شورای اسلامی شهر امیرکلا جشنی را با حضور هنرمندان استان و کشور تدارک دیده و لحظات شاد و مفرحی را به مردم ولایتمدار امیرکلا هدیه نمودند.

این مراسم که دیشب در پارک شهرداری امیرکلا برگزار گردید، با حضور تعداد کثیری از مسئولین شهری با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط مهندس عادل ابراهیم زاده، ادای احترام به سرود جمهوری اسلامی ایران و در ادامه با خیرمقدم حاج رضا سلیمانی ریاست شورای اسلامی شهر امیرکلا رسماً آغاز گردید و سپس حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ناصری نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی با بیاناتی ارزشمند، اقدامات فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی این شهر را ستوده و با تبریک عید سعید فطر به هموطنان، قبولی طاعات و عبادات این مردم فهیم را آرزو نمودند.

در ادامه این مراسم، هنرمندان میهمان به اجرای برنامه های شاد، مسابقه و خوانندگی پرداخته و در انتها هنرمند گرانقدر کشورمان آقای عباس رضازاده لحظات مفرحی را برای حضار رقم زدند. در پایان نیز با اجرای سرود «ای ایران» با همخوانی کلیه حاضرین در جشن، مراسم به پایان رسید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نسخه چاپی  نسخه قابل چاپ ارسال صفحه به دوستان  ارسال صفحه به دوستان دانلود فایل ضمیمه برای دانلود فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید.
طراحی و اجرا توسط شرکت تحلیل گران آمارد